Neden Likya Grup?

Neden Likya Grup?

#

Likya Grup Şirketler Topluluğu Kurucusu Sayın Mehmet Suna, 2016 yılında kurduğu “Likya Lojistik” şirketiyle iş hayatına atılmıştır.
Likya Grup; Eğitim, Sigorta, Tarım, İnşaat ve Lojistik alanlarında faaliyet göstermektedir. Bütün faaliyet kollarında “Memlekete Değer” katma düşüncesi ile en iyiye ve en güzele odaklanarak hizmet sunmaya çalışmaktadır. Bu çalışma prensibiyle yakın gelecekte sadece ülkemizde değil; uluslararası piyasada da faaliyet göstererek Türkiye’nin en önemli kuruluşları arasında olmayı hedeflemektedir.

Anadolu’nun küçük bir ilçesinden ülkeye ve ülkeden iş dünyasının uluslararası boyutuna açılan Likya Grup; çağın değişen ve gelişen şartlarına uygun hizmet anlayışı doğrultusunda yatırım ve istihdam alanlarını her geçen gün artırarak geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Her bir faaliyet alanında sektör temsilcilerine rol model olma hassasiyeti ile gelecek kuşaklara daha güzel bir yaşam hazırlamak için özveriyle çalışan Likya Grup; milli-manevi değerlerimize sahip çıkarak çağın bütün yeniliklerini kucaklarken sanatsal ve kültürel aktiviteler ile sosyal sorumluluk çalışmalarını da duyarlılıkla sürdürmektedir.